Ons Team

De samenwerking tussen De Schakel en De Hoeksteen is uniek: twee scholen, één team.

Het is een jong, gedreven team waarbinnen verschillende medewerkers hun expertise inzetten in de organisatie. Op de twee Leersumse scholen zijn diverse mannen te vinden, wat zorgt voor een goede dynamiek binnen dit team.

De directievoering van beide scholen berust bij Elselien Wiebenga (bovenschools directeur) en Debbie Verschuur (adjunct-directeur).

Teamsamenstelling schooljaar 2020-2021
Elselien Wiebenga
bovenschools directeurElselien Wiebengaelselienwiebenga@fluenta.nl
Debbie Verschuur
adjunct-directeurDebbie Verschuurdebbieverschuur@fluenta.nl
Ina Wolff
directiesecretaresseIna Wolffinawolff@fluenta.nl
Petra Jacobs
intern begeleiderPetra Jacobsibschakel@fluenta.nl
Rosan van Gessel
leerkracht groep 1/2ARosan van Gessel rosanvangessel@fluenta.nl
Renske de Groot
leerkracht groep 1/2BRenske de Groot renskedegroot@fluenta.nl
Sanne van Harten
leerkracht groep 1/2BSanne van Hartensannevanharten@fluenta.nl
Mirthe ten Hove
leerkracht (i.o.) groep 3Mirthe ten Hovemirthetenhove@fluenta.nl
Ria van der Vegt
leerkracht groep 3Ria van der Vegtriavandervegt@fluenta.nl
Simone Broeder
leerkracht groep 4Simone Broedersimonebroeder@fluenta.nl
Ina van Doorn
leerkracht groep 5Ina van Doorninavandoorn@fluenta.nl
Alette Wintermans
leerkracht groep 5Alette Wintermansalettewintermans@fluenta.nl
Lars van Maldegem
leerkracht groep 6 (i.o.)Lars van Maldegemlarsvanmaldegem@fluenta.nl
Roland van Barneveld
leerkracht groep 6Roland van Barneveldrolandvanbarneveld@fluenta.nl
Tina van Wolfswinkel
leerkracht groep 7Tina van Wolfswinkel tinavanwolfswinkel@fluenta.nl
Lisa Maat
leerkracht groep 8Lisa Maatlisamaat@fluenta.nl
Niels Wanner
leerkracht groep 8, Praktijkklas Leersum en ICT coördinatorNiels Wannernielswanner@fluenta.nl
Linda van Schaik
Plusgroep en RTLinda van Schaiklindavanschaik@fluenta.nl
Marja van Sas
onderwijsassistent/RTMarja van Sasmarjavansas@fluenta.nl
Annemiek Tierolf
conciërgeAnnemiek Tierolfannemiektierolf@fluenta.nl
Nathan Eikelenboom
Praktijkklas Leersum en leerkracht diverse groepenNathan Eikelenboomnathaneikelenboom@fluenta.nl
PC Basisschool De Schakel
Wethouder de Langelaan 1
3956 GL Leersum
Tel: 0343-452928

© Copyright De Schakel Leersum

Search