Ons Team

De samenwerking tussen De Schakel en De Hoeksteen is uniek: twee scholen, één team.

Het is een jong, gedreven team waarbinnen verschillende medewerkers hun expertise inzetten in de organisatie. Op de twee Leersumse scholen zijn diverse mannen te vinden, wat zorgt voor een goede dynamiek binnen dit team.

De directievoering van beide scholen berust bij Debbie Verschuur (aanspreekpunt voor De Schakel) en Nathan Eikelenboom (aanspreekpunt voor De Hoeksteen).

Teamsamenstelling schooljaar 2022-2023
Debbie Verschuur
directeurDebbie Verschuurdebbieverschuur@fluenta.nl
Ina Wolff
directiesecretaresseIna Wolffinawolff@fluenta.nl
Petra Jacobs
intern begeleiderPetra Jacobsibschakel@fluenta.nl
Rosan van Gessel
leerkracht groep 1/2ARosan van Gessel rosanvangessel@fluenta.nl
Renske de Groot
leerkracht groep 1/2BRenske de Groot renskedegroot@fluenta.nl
Sanne van Harten
leerkracht groep 1/2BSanne van Hartensannevanharten@fluenta.nl
Mirthe ten Hove
leerkracht groep 3Mirthe ten Hovemirthetenhove@fluenta.nl
Ria van der Vegt
leerkracht groep 3Ria van der Vegtriavandervegt@fluenta.nl
Simone Broeder
leerkracht groep 4Simone Broedersimonebroeder@fluenta.nl
Ina van Doorn
leerkracht groep 5Ina van Doorninavandoorn@fluenta.nl
Alette Wintermans
leerkracht groep 5Alette Wintermansalettewintermans@fluenta.nl
Lars van Maldegem
leerkracht groep 7Lars van Maldegemlarsvanmaldegem@fluenta.nl
Roland van Barneveld
leerkracht groep 7Roland van Barneveldrolandvanbarneveld@fluenta.nl
Tina schrijver
leerkracht groep 6Tina schrijvertinaschrijver@fluenta.nl
Tessa Hermans
leerkracht groep 8Tessa Hermanstessahermans@fluenta.nl
Niels Wanner
Praktijkklas LeersumNiels Wannernielswanner@fluenta.nl
Linda van Schaik
Plusgroep en RTLinda van Schaiklindavanschaik@fluenta.nl
Marja van Sas
onderwijsassistent/RTMarja van Sasmarjavansas@fluenta.nl
Harry Sahuleka
conciërgeHarry Sahulekaharrysahuleka@fluenta.nl
Jet Hazekamp
leerkracht groep 8 Jet Hazekampjethazekamp@fluenta.nl
PC Basisschool De Schakel
Wethouder de Langelaan 1
3956 GL Leersum
Tel: 0343-452928

© Copyright De Schakel Leersum

Search