Ons Team

 

De samenwerking tussen De Schakel en De Hoeksteen is uniek: twee scholen, één team. 

Het is een jong, gedreven team waarbinnen verschillende medewerkers hun expertise inzetten in de organisatie. Op de twee Leersumse scholen zijn diverse mannen te vinden, wat zorgt voor een goede dynamiek binnen dit team.


De functie van bovenschools directeur voor beide scholen is op dit moment vacant. De gezamenlijke directievoering berust nu bij Dick van der Lugt (waarnemend directeur Schakel a.i.) en Debbie Verschuur (waarnemend directeur Hoeksteen).

Teamsamenstelling schooljaar 2020-2021

Dick van der Lugt
waarnemend directeur a.i.Dick van der Lugtdickvanderlugt@fluenta.nl
Petra Jacobs
intern begeleiderPetra Jacobsibschakel@fluenta.nl
Ina Wolff
directiesecretaresseIna Wolffinawolff@fluenta.nl
Rosan van Gessel
leerkracht groep 1/2ARosan van Gessel rosanvangessel@fluenta.nl
Sanne van Harten
leerkracht groep 1/2BSanne van Hartensannevanharten@fluenta.nl
Renske de Groot
leerkracht groep 1/2BRenske de Groot renskedegroot@fluenta.nl
Ria van der Vegt
leerkracht groep 3Ria van der Vegtriavandervegt@fluenta.nl
Mirthe ten Hove
leerkracht (i.o.) groep 3Mirthe ten Hovemirthetenhove@fluenta.nl
Simone Broeder
leerkracht groep 4Simone Broedersimonebroeder@fluenta.nl
Alette Wintermans
leerkracht groep 5Alette Wintermansalettewintermans@fluenta.nl
Ina van Doorn
leerkracht groep 5Ina van Doorninavandoorn@fluenta.nl
Roland van Barneveld
leerkracht groep 6Roland van Barneveldrolandvanbarneveld@fluenta.nl
Lars van Maldegem
leerkracht groep 6 (i.o.)Lars van Maldegemlarsvanmaldegem@fluenta.nl
Tina van Wolfswinkel
leerkracht groep 7Tina van Wolfswinkel tinavanwolfswinkel@fluenta.nl
Lisa Maat
leerkracht groep 8Lisa Maat lisamaat@fluenta.nl
Niels Wanner
leerkracht groep 8, Praktijkklas en ICT coördinatorNiels Wannernielswanner@fluenta.nl
Linda van Schaik
Plusgroep en RTLinda van Schaiklindavanschaik@fluenta.nl
Marja van Sas
onderwijsassistent/RTMarja van Sasmarjavansas@fluenta.nl
Annemiek Tierolf
conciërgeAnnemiek Tierolfannemiektierolf@fluenta.nl
Nathan Eikelenboom
Praktijkklas en leerkracht diverse groepenNathan Eikelenboomnathaneikelenboom@fluenta.nl
PC Basisschool De Schakel
Wethouder de Langelaan 1
3956 GL Leersum
Tel: 0343-452928

© Copyright De Schakel Leersum

Search